Silniki zaburtowe SELVA

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)

SIlniki firmy Selva to silniki 4-suwowe. Występują w zakresie mocy od od 2,5 do 150 koni mechanicznych. Małe modele sterowane są rumplem. Większe manetką i kierownicą.

Standardowo wyposażone są w śrubę napędową. Na żeczenie klienta mogą być wyposażone w przekładnię strugowodną typu JET, jednakże jest to możliwe w silnikach o mocy od 30 KM wzwyż. Modele o mocy do 6 KM mają wbudowane zbiorniki paliwa a silniki większe zbiornik z przenośny o pojemności 12 lub 23 litry. Silniki o mocy powyżej 100 KM nie mają zbiorników. Silniki Oyster, Black Bass, Oyster Big Foot Sail, Black Bass Big Foot Sail, Piranha oraz Piranha Sail może mieć wbudowany akumulator. 

Aktualny cennik silników zaburtowych Selva


Silniki zaburtowe Selva stosowane są w łodziach np motorówkach, łódkach wędkarskich, jachtach żaglowych jako napęd dodatkowy. Zazwyczaj wykorzystuje się jeden silnik zaburtowy dla jednostki pływającej. Duże łodzie wyposaża się dwoma silnikami zaburtowymi. Łodzie motorowe wyposażone w silnik zaburtowy SELVA są łatwe w manewrowaniu. Stosunkowo lekka, mała konstrukcja zapewnia łatwość transportu. Aby zapobiec kradzieży silników, graweruje się je oraz stosuje blokady antykradzieżowe.
W swojej ofercie posiadamy silniki zaburtowe SELVA spalinowe z napędem benzynowym.

Jesteśmy autoryzowanym Dealerem SELVA. Zajmujemy się sprzedażą, profesjonalnym montażem oraz serwisem silników zaburtowych do łodzi oraz jachtów.