ROBOT PODWODNY ZESTAW DTG3 PRO

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)

Zestaw DTG3 przeznaczony jest do inspekcji podwodnej infrastruktury technicznej, rurociągów, do obserwacji i poszukiwań.

DTG3 to profesjonalny dron podwodny, z opatentowanym przez firmę Deep Trekker systemem zapewniającym niespotykaną dotychczas zwrotność. Wewnętrzna kamera 4K Ultra HD low-light o szerokim polu widzenia 330 stopni zapewnia widzenie tego co znajduje się poniżej, powyżej, z tyłu lub z przodu. Pozwala zobaczyć transmisję na żywo bezpośrednio na ekranie kontrolera ręcznego. Dzięki wbudowanym akumulatorom pracuje do 8 godzin na jednym 1,5-godzinnym ładowaniu i nigdy nie musisz martwić się o zabezpieczenie innego źródła energii w celu wykonania zamierzonego zadania. 

DTG3 osiąga prędkość 2,5 węzła, a głębokość obserwacji wynosi 100-150 m. To narzędzie jest idealne do podwodnych inspekcji w trudnych warunkach. Pozwala wyeliminować pracę człowieka głównie wtedy gdy jest to niebezpieczne.

 

Wyposażenie DTG3 PRO:


75 m przewodu roboczego
Wytrzymały bęben do przewodu roboczego z łożyskami i elektrycznym pierścieniem ślizgowym
Sterowanie z kolorowym ekranem LCD 5,6" 
Solidny futerał
Inteligentna ładowarka
Zestaw ciężarków wypornościowych
Podręcznik operatora
Karta gwarancyjna ( 1 rok gwarancji )

 

Opcja

Zestaw DTG3 może być wyposażony w nagrywarkę, która posiada 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz. Dane zapisywane są wysokiej rozdzielczości na karcie SD. 

Nagrywanie może być uzupełnione głosem podczas inspekcji przy użyciu opcjonalnego mikrofonu. Rejestrator jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścił się w kieszeni lub klipsie do paska, ale nadal ma pełną funkcjonalność do natychmiastowego odtwarzania, usuwania plików i zarządzania ustawieniami podczas pracy.

  

Parametry ogólne:

Wysokość 325 mm (12.8”)
Szerokość 258 mm (10.2”)
Długość 279 mm (11.0”)
Waga 8,5 Kg
Materiał Aluminium 
Temperatura pracy -10 °C do 50 °C
Prędkość 2,5 Węzła


Parametry elektryczne:

Napięcie 19,2 VDC
Praca baterii do 8 godzin
Ładowanie pełne akumulatora 1,5 godziny

 

Oświetlenie i kamera:
Parametry oświetlenia wysoka wydajność świateł LED
Światła podążają za kamerą


Sterowanie:
Wyświetlacz kolorowy  5,6 cala ze zintegrowanym układem sterowania, konsola
Pędniki sterowane za pomocą dwóch joysticków

Wszystkie pakiety DeepTrekker DTG3 składają się z tego samego zdalnie sterowanego pojazdu (ROV), ale mogą być wyposażone w różne akcesoria w zależności od potrzeb klienta.